Grupy zerowe w Mini Zoo

5 czerwca grupy „0” a i „0” b wybrały się na wycieczkę do Mini Zoo w Wojciechowie. Dzieci miały okazję zobaczyć takie gatunki zwierząt jak: lwy, małpy, pumy, wielbłądy, osły, alpaki, pawie, łabędzie, szopy pracze i wiele innych. Pracownicy Zoo chętnie przekazywali nam ciekawostki na temat swoich podopiecznych. Zwracali też uwagę na odpowiednie zachowanie wobec zwierząt i ostrożność w kontaktach z nimi.

"Święta Pieczonego Ziemniaka"

„Święto ziemniaka dziś mamy, bawiąc się radośnie na pieczone ziemniaki czekamy” takim okrzykiem dnia 29 września rozpoczęło się święto pieczonego ziemniaka organizowany w oddziałach zerowych 0A i 0B przy Szkole Podstawowej nr 28. Imprezę rozpoczęto przywitaniem dzieci i rodziców oraz nauka okrzyku na cześć ziemniaka.

Samochód marzeń

23.09.2016 r. w piątek w ramach cyklu spotkań „Poznajemy zawody i pasje naszych rodziców” gościł w naszej szkole pan Radosław Zwierz, tata Nadii z klasy 2a. Dzięki uprzejmości pana Radosława uczniowie klas „0”A, „0”B, Ia, Ic i IIa pod opieką pań wychowawczyń obejrzeli imponujących rozmiarów pojazd, samochód marzeń wielu dzieci – ciągnik siodłowy /TIR bez naczepy/.

Przedstawienie ”Dziewczynka z zapałkami dawniej i dziś”- rozpoczęcie Dni Otwartych w naszej szkole

9 lutego 2016 r. gościliśmy w naszej szkole dzieci z Przedszkoli: nr 73, 77 i 79 w Lublinie. Zaproszeni goście obejrzeli przedstawienie pt. ”Dziewczynka z zapałkami dawniej i dziś” zrealizowane na motywach baśni H. Ch. Andersena, w wykonaniu uczniów z młodszej grupy teatralnej Młodzi Zdolni działającej w Szkolnym Teatrze SP 28 w Lublinie.