Cepeliada Wielkanocna

Tradycją naszej szkoły są charytatywne cepeliady świąteczne organizowane dwa razy do roku przez nauczycieli świetlicy wraz z uczniami.

Podsumowanie III Edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Legendarne Dzieje Polskich Miast"

Dnia 5 kwietnia 2013r podsumowano III Edycję Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Legendarne Dzieje Polskich Miast". Komisja w składzie: mgr Izabela Irga, mgr Małgorzata Piasecka, mgr Ewa Pawłowska - Pecka przyznała następujące miejsca:

Wielkanocna Cepeliada

W dniach 21 - 22 marca 2013 odbyła się w naszej szkole kolejna już wielkanocna Cepeliada.

Wyniki międzyszkolnego konkursu plastycznego dla świetlic "Jestem bezpieczny w Internecie"

Pod koniec lutego rozstrzygnięty został międzyszkolny konkurs plastyczny dla świetlic "Jestem bezpieczny w Internecie". Prace uczennic naszej szkoły zostały nagrodzone.

Bal karnawałowy

Dnia 17 stycznia 2013 dzieci ze świetlicy bawiły się na corocznym balu karnawałowym.

Świąteczna Cepeliada

W dniach 13 -14 grudnia po raz kolejny odbyła się w naszej szkole Świąteczna Cepeliada.

"Patron mojej szkoły" - podsumowanie międzyszkolnego konkursu plastycznego

Na międzyszkolny konkurs plastyczny "Patron mojej szkoły", wpłynęły 182 prace.

Święto Niepodległości

Dnia 8 listopada 2012r. odbyło się uroczyste przedstawienie z okazji 94 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach niewoli. Dzieci ze świetlicy przygotowały krótkie scenki historyczne z dziejów naszej ojczyzny.

Sadzenie cebulek żonkili

27 września uczniowie uczęszczający do świetlicy wraz z wychowawczyniami Anną Matuszuk i Magdaleną Koksanowicz- Kuty posadzili około 100 cebul żonkili na Polu Nadziei w naszej szkole.

Tydzień eTwinning w świetlicy

Podczas tegorocznego Tygodnia eTwinning w świetlicy szkolnej, każdy dzień poświęcony był poznaniu innego kraju (Włochy, Szwecja, Polska, Grecja, Węgry) przy wykorzystaniu pięknych map z "Atlasu Ogromnego Świata", gdzie w sposób obrazkowy pokazane są państwa z ich cechami charakterystycznymi.

Pasowanie na" Świetliczaka

Coroczną tradycją naszej świetlicy stało się pasowanie na ŚWIETLICZAKA. W tym roku ta "doniosła" uroczystość miała miejsce 26 września.