Cepeliada Wielkanocna

Tradycją naszej szkoły są charytatywne cepeliady świąteczne organizowane dwa razy do roku przez nauczycieli świetlicy wraz z uczniami.

Spotkanie z policjantem

21 stycznia w świetlicy odbyło się spotkanie z podkomisarz Wiolettą Wodnicką i psycholog z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Spotkanie z ratownikami medycznymi

Dnia 7 maja odwiedzili nas ratownicy medyczni. Celem spotkania było przybliżenie dzieciom niebezpieczeństw z jakimi można się spotkać i jak należy się wtedy zachować.

Konkurs plastyczny "Dziecko żołnierz"

Listopad jest szczególnym miesiącem w historii naszej szkoły 25 i 26 listopada bieżącego roku obchodzić będziemy XXV - lecie nadanie szkole imienia Synów Pułku Ziemi Lubelskiej.

Spotkanie z patronem

13 listopada 2013 r. dzieci ze świetlicy miały okazję spotkać się z przedstawicielem zbiorowego patrona naszej szkoły p. Marianem Wojtasem. Z zainteresowaniem wysłuchały opowieści o wojennych losach kombatanta, jak również miały okazję do zaspokojenia swojej ciekawości na nurtujące je tematy poprzez zadawanie wnikliwych pytań.

Pola Nadziei

14 października 2013r jak co roku sadziliśmy cebulki żonkili na Polach Nadziei. Zuzia Tomczuk, Kasia Jędrzejek i Karolina Furtak aktywnie dołączyły do Ogólnopolskiej Akcji "Żonkil - symbol życia".

Pasowanie na świetliczaka

Dzień 4 października 2013r był szczególnym dla dzieci klas pierwszych. Tradycją naszej świetlicy jest bowiem rokroczne uroczyste pasowanie na "świetliczaka", poprzedzone "egzaminem", po którym uczniowie otrzymali odznakę "świetliczaka" i coś na osłodę trudów.