Zawody "Lekkoatletyka dla każdego"

Dnia 9.06.2016r. dzieci z klas III reprezentowały szkołę podczas zawodów lekkoatletycznych. Odbywały się one na hali MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu w naszej szkole

4 kwietnia 2016 r. nasza szkoła przyłącza się do obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu.

Wycieczka do " Bogdanki"

13 stycznia 2016 roku klasy 1 E i 2 B wybrały się na wycieczkę do kopalni „ Bogdanka”.

Warsztaty bożonarodzeniowe w klasie II a.

18 grudnia 2015 r. uczniowie klasy II a uczestniczyli w zajęciach warsztatowych prowadzonych przez mamy naszych uczniów:

Wizyta IIIe w Centrum Gier Planszowych "FLIPPE"

4 grudnia 2015 roku z okazji Mikołajek klasa IIIe udała się do Centrum Gier Planszowych "Flippe".

Świąteczne warsztaty plastyczne w Centrum Rozwoju Dziecka.

10 grudnia 2015 roku uczniowie klas IIIb i IIIe uczestniczyli w świątecznych warsztatach plastycznych w Centrum Rozwoju Dziecka.

"Pyszne witaminy"- sałatkę jarzynową robimy i wiersze tworzymy.

16 listopada 2015 roku uczniowie klasy II a przygotowali śniadanie w ramach projektu „Śniadanie daje moc".

Wizyta klasy 2 a w Centrum Rozwoju Dziecka.

Dnia 27 października 2015 roku uczniowie klasy 2a wraz z nauczycielami wybrali się do pobliskiego Centrum Rozwoju Dziecka.

Lato w Mieście

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ,,SKARPA” zaprasza chłopców z rocznika 2007 i 2008 na zajęcia sportowo – rekreacyjne z piłki nożnej organizowane w ramach akcji współfinansowanej przez Gminę Lublin. Zajęcia będą się odbywały na boisku szkolnym wg planu:

Zielona Szkoła w Nasutowie.

10 i 11 czerwca klasy II b i II e były na Zielonej Szkole w Nasutowie w gospodarstwie agroturystycznym.

"W moim błękitnym ogrodzie"

W dniach 14 -15 kwietnia odbyło się przedstawienie poświęcone tematyce autyzmu.

Wycieczka IV A do Łańcuta

W dniu 31 marca 2015 r., tuż przed przerwą świąteczną, klasa 4a - integracyjna wybrała się na wycieczkę do Łańcuta.