Cepeliada Wielkanocna

Tradycją naszej szkoły są charytatywne cepeliady świąteczne organizowane dwa razy do roku przez nauczycieli świetlicy wraz z uczniami.

„A u nas w karnawałowych rytmach”

14 stycznia w świetlicy szkolnej odbyła się zabawa karnawałowa. Uczniowie próbowali swoich sił w różnych konkursach, m.in. tańcach z balonami, wyścigach piórek czy zabawach z krzesłami.

Cepeliada Świąteczna

Grudniowa Cepeliada Bożonarodzeniowa odbyła się 17 i 18 grudnia 2015r. Przyciągnęła rzesze podziwiających i kupujących świąteczne cacka.

„Irlandia” w świetlicy SP 28, czyli warsztaty tańców irlandzkich

„Irlandia” w świetlicy SP 28, czyli warsztaty tańców irlandzkich. Chętne dzieci mogły poznać podstawowe kroki i figury tańców irlandzkich oraz ciekawostki i legendy z nimi związane.

Z robotami „za pan brat”

Z robotami „za pan brat”- 28 i 29 września 2015 r. gościliśmy w świetlicy instruktora robotyki, który zapoznał dzieci z zasadami konstruowania robotów i ich zastosowania.

Pasowanie na świetliczaka

Tradycją naszej świetlicy jest pasowanie pierwszoklasistów na "Świetliczaka". W tym roku szkolnym odbyło się ono dnia 30 września 2015 r.