Nasi uczniowie we Florencji!

Grupa dwunastu uczniów klas drugich gimnazjum wraz z nauczycielami spędziła wspaniały tydzień we Florencji w ramach międzynarodowego projektu partnerskiego Erasmus FLY „Future Lies on You”.

Grupa Erasmus+ FLY działa!

Kolejna grupa młodzieży (12 osób) z klas drugich gimnazjalnych weszła do projektu Erasmus + FLY – Future Lies in You! Od razu zaczęliśmy intensywnie pracować, bo już niedługo wyjeżdżamy do naszej zaprzyjaźnionej szkoły W Scandicci (przedmieścia Florencji, Toskania, Włochy).

Międzynarodowe spotkanie projektowe nauczycieli Stambuł 25-29 września.

W spotkaniu uczestniczyli nauczyciele z Włoch, Niemiec, Finlandii, Turcji, Rumunii oraz koordynatorka z Polski – Joanna Filipowicz-Adamowicz.

Trzeci rok międzynarodowego projektu Erasmus+ FLY Future Lies in You

Rok szkolny 2017/2018 jest trzecim rokiem naszego projektu FLY- Future Lies in You. W związku reformą systemu edukacji, projekt realizowany jest w Szkole Podstawowej nr 28, nadal jednak dotyczy oddziałów gimnazjalnych. Już po raz trzeci z wychowawcami klas drugich przeprowadziliśmy rekrutację uczniów do projektu.