Wyniki etapu okręgowego konkursów przedmiotowych

10 grudnia zakończyły się okręgowe eliminacje w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Miło nam poinformować, że w tym roku będziemy mieli aż 35 szans na sukces w zmaganiach wojewódzkich. Życzymy powodzenia!!! A oto nasi mistrzowie:...

Szkolny konkurs matematyczny dla uczniów klas czwartych i piątych

30 maja w naszej szkole odbył się szkolny konkurs matematyczny, w którym zmierzyli się uczniowie klas czwartych i piątych.

Konkurs literacko-plastyczny „O pióro Sienkiewicza”

18 maja w Szkole Podstawowej nr 38 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie odbyło się uroczyste wręczenie nagród i podziękowań laureatom VI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU LITERACKO-PLASTYCZNEGO „O PIÓRO HENRYKA SIENKIEWICZA” POD HONOROWYM PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO.

Wyniki konkursu matematycznego Kangur Europejski

Przedstawiamy wyniki konkursu Kangur Europejski. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy, w szczególności Michałowi Rogali z klasy VI D, który ze znakomitym wynikiem wywalczył wycieczkę.

V Wojewódzki Konkurs Szkolny pt. „Bądź bezpieczny na drodze”

Został rozstrzygnięty V Wojewódzki Konkurs Szkolny pt. „Bądź bezpieczny na drodze” zorganizowany pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie. Uczennica naszej szkoły Justyna Lipińska z kl. VI b uzyskała wyróżnienie w kategorii: praca plastyczna.

Konkursy przedmiotowe - etap wojewódzki

W dniach 1 - 4.03.2011 r. odbył się etap wojewódzki konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. W konkursie przyrodniczym 8 uczniów naszej szkoły uzyskało tytuł laureata!

Międzyszkolny konkurs "Bezpieczny w Internecie"

Został rozstrzygnięty Międzyszkolny Konkurs „Bezpieczny w Internecie” pod hasłem "Niebezpieczeństwa czyhające w wirtualnym świecie" organizowany przez Szkołę Podstawową nr 21 w Lublinie.

Konkursy przedmiotowe - etap okręgowy

W dniach 4 - 10.01.2011 r. odbyły się eliminacje okręgowe konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Z naszej szkoły do kolejnego etapu zakwalifikowało się 9 uczniów.

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu

Ogromny sukces odnieśli podopieczni Pana Andrzeja Świtkowskiego reprezentujący naszą Szkołę w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich. Uczniowie naszej Szkoły zdobyli Mistrzostwo Lublina, a następnie Mistrzostwo Województwa w kategorii dziewcząt i chłopców w sztafetach pływackich osiągając również sukcesy w występach indywidualnych.

Konkursy przedmiotowe - etap szkolny

W dniach 3.11 - 8.11.2010 odbyły się eliminacje szkolne konkursów przedmiotowych organizowane przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. 21 osób uzyskało awans do etapu okręgowego, niektórzy uczniowie w dwóch konkursach jednocześnie. Marcin Kosikowski uczeń klasy VI D zakwalifikował się w trzech konkursach. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w następnych etapach.