Klasa IID

Kilka słów o naszej klasie:

Do klasy II „d” uczęszcza 21 uczniów (8 dziewczynek i 13 chłopców). Wychowawczynią klasy jest mgr Małgorzata Smagowska. Jesteśmy grupą bardzo milą, wesołą i uśmiechniętą. Chętnie uczestniczymy w wycieczkach, wyjściach do teatru, kina, bierzemy udział w różnych konkursach szkolnych i poza szkolnych, akcjach charytatywnych, kiermaszach. Mamy piękną salę lekcyjną, ulubione zabawki oraz mnóstwo gier edukacyjnych.
Od 01 września bierzemy udział w pierwszym etapie Projektu pod hasłem:„Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”. Lubimy się bawić, tańczyć, śpiewać i brać udział w zawodach sportowych. Bardzo lubimy spędzać ze sobą czas. Dzień wypełniony mamy po brzegi. Rano świetlica od 6:30 potem zajęcia i jeszcze godziny wg Projektu. I tak leci – czasami nawet i po trzeciej.

Lista uczniów klasy II D:

Bukowski Oskar
Czerniawska Weronika